Reklamacja i zwroty

Jeśli zamówiony produkt ze sklepu artgross.pl nie spełni Państwa oczekiwań, mogą Państwo dokonać jego zwrotu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

Aby dokonać zwrotu należy:

Pobrać i wypełnić formularz zwrotu (kliknij aby pobrać) lub formularz reklamacji będące oświadczeniem odstąpienia od umowy.Wskazany wzór formularza nie jest obowiązkowy. Odstąpienie od umowy może zostać dokonane na dowolnym formularzu stworzonym przez Klienta.
W zależności od wybranej formy zwrotu należy:

  • odesłać towar na adres:  Weronika Gross, Wiejska 49, 64-100 Przybyszewo

PLIKI DO POBRANIA

formularz-reklamacja

formularz-zwrot

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Shopping Cart